fbpx
E-mail: info@lavinyamedya.com.tr

İşimizi tutkuyla yapıyoruz.

Dijital çağın en değerli madeni veridir. Beğendiğimiz, paylaştığımız, yorum yaptığımız, satın aldığımız, takip ettiğimiz bütün dijital hareketler ile kişisel verilerimiz olgunlaşır. Veriler, her birimizin dijital ayak izleridir. Sosyal mecralar aracılığı ile dinleyen ve sadece dinlemekle kalmayıp, yorum yapan çift taraflı iletişimin karşısında markanızı dijital dünyada konumlandırırken nasıl bir dijital strateji uygulamanız gerektiğini hiç düşündünüz mü? Onca işinizin arasında en iyisi siz koltuğunuza yaslanın ve bırakın bunu biz halledelim 🙂
  1. thumb
    Nov, 2008
    Hakkımızda

    Dijital dünya da 2008 yılından beri varlık gösteren Lavinya Medya’nın ekibinde, “Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı” görevi ile çalışan bütün arkadaşlarımız kurumsal hayat geçmişli olup; web ve grafik tasarım, yazılım, fotoğrafçılık, marka yönetimi, etkili sunum yöntemleri, satış teknikleri ve ikna kabiliyetleri, sosyal medya reklamcılığı ve Google Adwords konularında akademik diplomalı, uzman ve tecrübelidir.

Sonuç Odaklıyız

Markanız ile hedef kitleleriniz arasında oluşturduğumuz dijital iletişim kanalları ile rakipleriniz arasından kolayca sıyrılmanızı sağlıyoruz.
img

Ekibinizin bir parçasıyız

İhtiyaçlarınız doğrultusunda başladığımız her proje için aklımızı, hayal gücümüzü ve heyecanımızı yanımıza alıyoruz.
img